simplebooklet thumbnail

LATEST NEWS FROM DMCREP TURKEY

of 0

Nisan'da uluslararası ortaklarımızdan CondorVerde - MEKSİKA  Genel Müdürü  Daniel Dornheim'i destinasyon ile ilgilenen acentalar ile biraraya getirdik. MEKSİKA, GUATEMALA ve COSTA RICA'nın tanıtımını yaptığımız bu verimli buluşmada aynı zamanda yurt dışına gidecek Incentive / Leisure gruplar için de farklı önerileri değerlendirmiş olduk. 

Mayıs ayında ise Creative Travel - HİNDİSTAN Genel Müdürü Rajeev Kohli ile gerçekleştirdiğimiz 4 günlük satış ziyaretlerimiz esnasında HİNDİSTAN'ın büyülü topraklarına yapmayı planladığımız teşvik turları üzerine yoğunlaştık. Birbirinden çarpıcı alternatifleri acentalarımız ile birlikte değerlendirdiğimiz ve beklentileri belirlediğimiz görüşmelerimizin ardından teşvik seyahatlerimize örnek oluşturmak üzere sizlere keyifli bir HİNDİSTAN programı sunduk. 

 

Takip eden ayda ise Wallace Travel- İRLANDA Direktörü Derek Wallace ile yaptığımız görüşmelerde bu özel destinasyonu sizlerin gözünden inceleme ve beklentilerinizi karşılayacak seçenekleri gözden geçirme fırsatını yaratmış olduk. İRLANDA ziyaretimizin ardından THY ile yaptığımız toplantının sonucu olarak da bu özel destinasyona ortak bir fam trip yapma konusunda hem fikir olduk. 

 

Mayıs ayının son günlerinde İstanbul'da düzenlenen MAURITIUS Tanıtım Workshop'una MAURITIUS DMC temsilcimiz Connections'ın yetkilileri ile birlikte katıldık. Dünyanın sayılı cennetlerinden biri olan bu küçük ama renkli destinasyonu müşterilerimize lokal uzmanların gözünden tanıtmanın ayrıcalığını yaşamış olduk.

 

Temmuz ayında düzenlenen EUROMIC toplantısı öncesinde ise bir araya geldiğimiz YK üyeleri ile daha etkili bir promosyon ve daha verimli bir destinasyon yönetimi için yapılabilecekler konusunda fikir alış verişinde bulunduk. Global turizm sektörüne yön verecek ve fark yaratacak yeni çalışmalar ile Türkiye'nin sektördeki duruşunu güçlendirmek için görüşlerimizi paylaştık. 

İNGİLTERE'nin önde gelen destinasyon yönetim şirketlerinden biri olarak, dünyanın dört bir yanından gelen sektörünün öncüsü çok uluslu şirketler için , LONDRA, MANCHESTER, BATH ve LIVERPOOL'u kapsayacak şekilde kurumsal etkinliklerle hayat veren TCE GROUP İNGİLTERE artık DMC ortağımız. 

 

Sanat, Kültür ve Tarih'in iç içe geçtiği şehirleri, doğal güzellikleri neşelli pubları,

festival ve etkinlikleri ile öne çıkan

İNGİLTERE artık DMC Destinasyonlarımızın arasındaki yerini aldı.

 

 

 

Kuruluşundan bu yana destinasyon yönetimindeki başarısı ve sunduğu farklı programları ile sektörün öncüsü olarak çizdiği yörüngede adından söz ettiren, PANAMA'nın turizm hizmetlerinin tanıtımına kendini adamış seçkin bir aile şirketi olarak bilinen TURISTA INTERNACIONAL PANAMA artık DMC ortağımız.

Farklı atmosferi, renkli kültürü, canlı başkenti ve tropik kaçış noktaları ile dikkatleri üzerine çeken PANAMA'da destinasyonlar seçeneklerimizin arasındaki yerini aldı.

1979 yılından beri KANADA'da ve AMERİKA'nın belli kesimlerinde destinasyon yönetimi hizmeti veren, deneyimi ve sunduğu eşsiz alternatifler ile sektörün başta gelen firması olarak anılan CANADIAN TOURS INTERNATIONAL da artık uluslararası ortaklarımız arasında. Son 25 senede KANADA'ya gelen yaklaşık 125.000 ziyaretçiye olduğu gibi Türkiye'den gelecek gruplara da unutulmayacak anlar yaşatmak üzere birbirinden renkli ve çarpıcı programlar sunmak için taleplerimizi bekliyor.

Tabiatı ile büyüleyen, kültürel etkinlikleri ile zirveyi koruyan, dünyanın yaşanacak en güzel şehirleri ile konuşulan KANADA, bünyesinde barındırığı zengin tatil seçenekleri ile çarpıcı destinasyon alternatiflerimiz arasında ki yerini aldı.

SON DESTİNASYON ÖNERİMİZ

Kumsalları, müziği, eşsiz tabiatı, vahşi hayata ev sahipliği yapan toprakları ve sıcak kanlı insanları ile tüm ziyaretçilerini feth eden BREZİLYA programlarını DMC ortağımızdan dinlemek istemez misiniz ? 

 

Yaptığı yeni keşifleri ve sunduğu yaratıcı fikirler ile Brezilya Walpax ekibin'in gülen yüzü olan sevgili Regina, BREZİLYA'nın sunduğu sonsuz alternatifleri bizlerle paylaşmak üzere 4 gün boyunca İstanbul'da olacak. 27-30 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek bu özel ziyaret esnasında Regina ile bir araya gelmek için bize ulaşmanız yeterli. 

 

Randevu için nurdan.yilmazturk@dmcrep.com.tr' den Satış Müdürümüz ile iletişime geçebilirsiniz. 

 

ULUSLARARASI ORTAKLARIMIZI SİZLERLE BULUŞTURMAYA DEVAM EDİYORUZ!